Nemovitosti

Celkem 9 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Janeček
telefon: +420702049515
tomas.janecek@yesreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Možnost výstavby RD na klíč, Šaratice okr. Vyškov, 544 m2

Cena:
4.162.000 Kč
Popis nemovitosti:

Dobrý den, rád bych vám nabídl možnost výstavby domu na klíč, v dobře dostupné obci Šaratice, okr. Vyškov. Dům na klíč by byl postavený na pozemku o velikosti 544m2, rozměr 8m šíře v přední části, 11m šíře v zadní části pozemku, délka pozemku 59m , jedná se o rovinatý pozemek pro řadovou stavbu a nachází se v klidné části obce. Veškeré IS přípojky k pozemku se nachází před pozemkem, ostatní se nachází před hranicí pozemku v ulici.

Informace o stavbě na klíč: FOTO domu je pouze ilustrační, bohužel zatím nemáme vizualizace pro řadovou zástavbu, každopádně typové domy firmy jsou uzpůsobeny i k postavení v řadové zástavbě. Další informace na tel.

Jedná se o klasický dvoupatrový dům se sedlovou střechou, a zastavěnou plochou 68 m2, obytná plocha 104 m2 a dispozice 5+kk s možností úpravy dle vašich požadavků. Dům je v provedení dřevostavba na klíč ve standardu firmy, standardy firmy jsou v několika variantách, samozřejmě je zde možnost vašich individuálních dodavatelů a spoluprací, stejně tak jako varianta hrubé stavby a zbytek dokončíte dle vlastní představy. Domy jsou kompletně dokončené na klíč, jediné co standard neobsahuje je kuchyňská linka. Výhoda dřevostavby je například v rychlejší možnosti bydlení a variabilnosti. Výstavba domu není podmínkou ke koupi pozemku.

Veškeré vaše otázky prosím směřujte na osobní jednání případně telefon nebo e-mail uvedený u inzerátu, rád s vámi vše proberu do detailu. Celková kalkulace je za dokončený dům na klíč ve standardu firmy, pozemek pro výstavbu a včetně započtených nákladů RK.
Děkuji za váš zájem a případné dotazy, těším se na vás.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
saratice544
Typ domu:
Dům na klíč
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Šaratice
Plocha pozemku:
544 m2
Plocha zastavěná:
68 m2
Plocha podlahová:
104 m2
Stav objektu:
projekt
Konstrukce:
dřevěná
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|approximate|Šaratice, Czech Republic, okres Vyškov
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Šaratice, Czech Republic, okres Vyškov